Obsah

Dárkový poukaz

Chcete udělat radost svým blízkým vstupenkou na koncert FOK a bojíte se, že nevyberete ten správný? Obdarujte je naším dárkovým poukazem! 

Dárkový poukaz na 200 Kč Platný 6 měsíců od data nákupu
Dárkový poukaz na 500 Kč Platný 6 měsíců od data nákupu
Dárkový poukaz na 1 200 Kč Platný 6 měsíců od data nákupu

Jak zakoupit dárkový poukaz

Dárkové poukazy jsou nabízeny v nominálních hodnotách 200, 500 a 1 200,- Kč. Zakoupit je můžete v předprodejní pokladně Symfonického orchestru hl. m. Prahy FOK (platba hotově/kartou) nebo on-line (platba kartou).

Na nákup Dárkového poukazu nelze uplatnit žádnou slevu. Zakoupené Dárkové poukazy nevyměňujeme, ani nebereme zpět.

Dárkové poukazy nabízíme i pro firemní klientelu (firmy je pak mohou využít např. jako bonus pro vlastní zaměstnance, dárek pro obchodní partnery, výhry v různých soutěžích apod.). V tomto případě nás prosím kontaktujte na pokladna@fok.cz

Podmínky uplatnění

Dárkové poukazy lze použít k nákupu vstupenek v předprodejní pokladně Symfonického orchestru hl. m. Prahy FOK v Obecním domě nebo on-line na www.fok.cz. Dárkové poukazy nelze uplatnit na ostatních prodejních místech.

Dárkové poukazy je možné použít pouze jednorázově, a to k zaplacení vstupenek ve stejné nebo vyšší hodnotě poukazu. Jestliže je hodnota vstupenek vyšší než hodnota poukazu, rozdílnou hodnotu je nutné doplatit v hotovosti nebo kartou.

Platnost dárkového poukazu je uvedena přímo na každém poukazu. Platnost není možno prodloužit. Po jejím uplynutí poukaz nelze uplatnit a bez náhrady propadá.

Dárkový poukaz není směnitelný za peníze. Padělání Dárkových poukazů je trestné dle platných zákonů ČR.